PIASTÓW

Noworoczny koncert Haliny Frąckowiak

Halina Frąckowiak należy do najbardziej lubianych i cenionych gwiazd polskiej piosenki. Jej kariera trwa nieprzerwanie od 55 lat, ale ciągle zdobywa nowych fanów! 

Nagrała ponad 20 płyt (w tym 4 złote), ma na koncie wiele recitali telewizyjnych i spektakli muzycznych jak np.: „Na szkle malowane’, „Zagrajcie nam dzisiaj wszystkie srebrne dzwony’, „Kolęda nocka’. Prowadziła swoje autorskie programy w telewizji a jej koncerty mogła oglądać publiczność w całej Europie, Australii i USA (m.in. z zespołami: Perfekt, Spisek, SBB czy orkiestrą Adama Sztaby). Współpracowała z najlepszymi autorami piosenek (Młynarski, Kofta, Geartner, Trzciński, Wołek, Kukulski), nagrywając tak wielkie przeboje jak „Napisz proszę’, „Za mną nie oglądaj się’ (z Grupą ABC), „Brzegi łagodne’, jak również wylansowała swoje kompozycje „Idę dalej’, „Bawimy się w życie’, „Julio nie bądź zła’. Cała Polska nuciła z nią „Bądź gotowy dziś do drogi’, ,,Papierowy księżyc’, „Mały Elf’ czy „Serca gwiazd’, a jej piosenka „Panna pszeniczna’ należała do ulubionych utworów papieża Jana Pawła II, który zaprosił ją do występu w Watykanie.

Z okazji 50-lecia pracy artystycznej ukazał się 3-płytowy, przekrojowy album „50 piosenek na 50-lecie’ wydany przez Polskie Nagrania. W 2016 podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu została nagrodzona Diamentowym Mikrofonem.

6 stycznia 2023 r. (piątek) o godz.19:00 w sali kina „Baśń” Miejskiego Ośrodka Kultrury w Piastowie,

ul. Warszawska 24 odbedzie się Koncert kolęd i największych przebojów

Bilety w cenie 45 zł dostępne na stronie mokpiastow.pl.