PIASTÓW

Pomóżmy strażakom!

Oni pomagają nam, często z narażniem życia. Teraz sami potrzebują ratunku. Każdy grosz się liczy…

Od pewnego czasu piastowska Ochotnicza Straż Pożarna zwraca się z wielką prośbą do wszystkich. Do firm, instytucji, sponsorów oraz mieszkańców – o wsparcie finansowe na rozbudowę strażnicy OSP przy ul. Warszawskiej 24. Jak piszą na swoim Facebooku – ciągły rozwój jednostki i nowe wymagania, którym stawiają czoła zmusiły ich do rozbudowy strażnicy o dodatkowe miejsce garażowe dla pojazdu z drabiną mechaniczną, który otrzymali od PSP Pruszków.

Ta prężnie działająca jednostka OSP stawia na co dzień czoła każdemu wyzwaniu i zawsze pomaga potrzebującym. Strażacy nigdy nie sądzili, że sytuacja zmusi ich do proszenia o pomoc finansową. Jednak panująca pandemia COVID-19 niespodziewanie wprowadziła wiele ograniczeń, które nie pozwoliły im na uzbieranie wszystkich potrzebnych środków finansowych na tę niezbędną inwestycję.

Szacowany koszt rozbudowy to ok. 200 tys. zł, a prace z nią związane w dużej mierze zostaną wykonane w czynie społecznym przez samych strażaków.

Jednak bez przychylności mieszkańców, sponsorów, firm oraz instytucji zewnętrznych – nie są w stanie sami udźwignąć ciężaru finansowego tak ważnego dla ich strażnicy przedsięwzięcia.

WIELKA PROŚBA STRAŻAKÓW

… Zawsze mogliście liczyć na naszą pomoc. Teraz my zwracamy się o pomoc do Was. Za wszelkie wsparcie finansowe oraz najmniejszą „cegiełkę” będziemy serdecznie wdzięczni!

Ze strażackim pozdrowieniem

Piastowscy pożarnicy

Jak możemy pomóc piastowskiej OSP

1. Można wejść na stronę: https://zrzutka.pl/2e6xcc

– to adres, pod którym zarejestrowana jest zrzutka na Rozbudowę Strażnicy OSP Piastów. Na tej stronie możemy określić wysokość wpłaty, połączyć się z naszym bankiem i dokonać przelewu. Możemy również podać swoje imię i nazwisko (ale nie musimy) i zaznaczyć czy chcemy, aby nasza wpłata była widoczna (bądź nie).

2. Jest również możliwość przekazania darowizny (wpłata lub przelew) na konto OSP w Piastowie:

Nr konta: 02 8002 0004 0038 3871 2022 0001 – w tytule przelewu należy wpisać:

Rozbudowa Strażnicy OSP Piastów

Pomóżmy Strażakom!

Im więcej naszych małych „cegiełek” – tym szybciej poprawią się warunki strażnicy, z której piastowscy strażacy – zawsze gotowi – ruszają nam z pomocą.

MS 10/2021, 24 czerwca 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *