BEMOWODla mieszkańców

Muzyczny marzec na Bemowie

W 2024 roku Bemowo obchodzi jubileusz 30-lecia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla mieszkańców bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, edukacyjnych, sportowych oraz prozdrowotnych. Co czeka nas w marcu? Na początek dwie ciekawe propozycje muzyczne. W sali widowiskowej Wojskowej Akademii Technicznej wystąpi wyjątkowy duet muzyczny – Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, tydzień później – niesamowita Natalia Kukulska!

Dzień Kobiet na Bemowie

Z okazji Dnia Kobiet, 9 marca o godz. 17.00 i 19.00, zapraszamy do sali widowiskowej WAT na koncerty Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Artyści wraz z zespołem zaprezentują publiczności najpiękniejsze utwory muzyki filmowej i serialowej.

Koncert Natalii Kukulskiej

Tydzień później, 16 marca o godz. 19.00, również w sali widowiskowej WAT odbędzie się koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Natalii Kukulskiej. Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek, utalentowana autorka tekstów i współautorka muzyki stale zaskakuje publiczność nowymi odsłonami swojej twórczości. Choć od lat wierna jest muzyce elektronicznej, nie przeszkadza jej to w romansie z akustycznymi czy nawet symfonicznymi formami.

Na wydarzenia obowiązują zapisy mailowe, szczegóły na: https://bemowo.um.warszawa.pl.

Mocne Strony, luty 2024 r.