BEMOWO

BĘDZIE PIĘKNIE! Sylwester 2023 na Bemowie

Roztańczona, szalona i niepowtarzalna… Taka właśnie będzie sylwestrowa noc na Bemowie! 31 grudnia bawimy się przy ratuszu pod hasłem BĘDZIE PIĘKNIE!

Na dobry początek rozgrzeje nas warszawski raper i producent muzyczny B.R.O. ze swoim mega pozytywnym kawałkiem „Jeszcze będzie pięknie”.

Gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak i zespół Bajm! Artyści zabiorą nas w muzyczną podróż w rytm swoich największych przebojów, które wzruszają, chwytają za serca i łączą pokolenia. Kto nie zna takich hitów jak „Ta sama chwila”, „Biała armia”, „Dwa serca, dwa smutki” czy „Nie ma wody na pustyni”. Znamy je niemal na pamięć!

Imprezę poprowadzi i zmiksuje dziennikarz muzyczny i radiowiec DJ Pawelec, który przypomni nam o jeszcze jednej fantastycznej okazji do świętowania. Czy wiecie, że w 2024 roku będziemy obchodzić 30-lecie naszej ukochanej dzielnicy? Zacznijmy z przytupem i wspólnie przywitajmy nowy, jubileuszowy rok dla Bemowa!

Tym niezapomnianym sylwestrem chcielibyśmy również raz jeszcze podziękować Wam za znakomitą frekwencję wyborczą – 87,11% robi wrażenie!

Startujemy o godz. 21:00 na parkingu przy naszym urzędzie.

Nie przegapcie… „Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila!”

Współorganizatorem wydarzenia jest Bemowskie Centrum Kultury.

Autor: BCK

Źródło: https://bemowo.um.warszawa.pl/-/bedzie-pieknie-sylwester-2023-na-bemowie