BEMOWO

Rajd serc na Bemowie, czyli 20 lat z Moto Orkiestrą

Już 20 lat gramy na Bemowie w rytmie koni mechanicznych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 28 stycznia od godz. 12.00 do 18.00 na terenie Autodromu przy Automobilklubie Polski spotkajmy się na jubileuszowej Moto Orkiestrze w ramach 32. Finału WOŚP.

Co przygotujemy dla mieszkańców?

Licytacje pełne mocy! Chcecie poczuć zawrotną prędkość i adrenalinę? Weźcie udział w licytacjach przejazdów z najszybszymi kierowcami w Polsce i odkryjcie, jaka moc kryje się pod maską ich rajdówek! Licytujcie i wygrywajcie wyścigi o fantastyczne gadżety i vouchery od partnerów wydarzenia. Chcielibyście zobaczyć panoramę miasta z lotu ptaka? Podczas jubileuszowej edycji Moto Orkiestry będzie wyjątkowa możliwość przelotu helikopterem nad Warszawą. Tradycyjnie przygotujemy również loterię z nagrodami – każdy los to szansa na wyjątkowy prezent! Dodatkowo w punkcie poboru krwi podzielimy się z innymi tym, co najcenniejsze – życiodajnym płynem, którego nie da się wytworzyć sztucznie.

Nie zabraknie także masy atrakcji dla najmłodszych fanów motoryzacji. Dzieci zaprosimy do mini laboratorium, gdzie odkryją tajemnice świata nauki. Zorganizujemy angażujące zabawy i konkursy oraz przygotujemy specjalną trasę z pojazdami wyposażonymi w dedykowane foteliki. Dzięki temu najmłodsi uczestnicy będą mogli w pełni poczuć atmosferę wielkiego święta motosportu.

Bogata strefa gastronomiczna pobudzi nasze kubki smakowe i doda nam energii do bicia kolejnych rekordów.

„Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!’

Przez cały dzień na terenie dzielnicy Bemowo będzie można spotkać wolontariuszy i pomóc im wypełnić puszki po brzegi w szczytnym celu. WOŚP gra w tym roku dla nas wszystkich pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!’. Gorąco zachęcamy również do wsparcia dzielnicowej eSkarbonki:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/jazifiseju.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Szczegóły dostępne na wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/666607439011005.

MS 01/2024, 25 stycznia 2024