POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

To był Eko-Piknik!

28 sierpnia w Parku Julinek odbył się kolejny Eko-Piknik, największa impreza kulturalno-ekologiczna na naszym terenie organizowana przez Powiat Warszawski Zachodni.

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na scenie wystąpiły znane i lubiane zespoły, m.in.: „Boys”, Viki Gabor i gwiazda wieczoru – Sylwia Grzeszczak.

Spotkaliśmy się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią i wydawało się, że wszyscy odczuwają radość ze wspólnego świętowania. Tym bardziej, że pogoda dopisała, a tereny Julinka przez lata wypiękniały i festynowi towarzyszyły liczne rekreacyjne atrakcje. Celem Eko-Pikniku była też promocja zdrowej żywności, dlatego też nieopodal sceny można było znaleźć stoiska ze zdrową żywnością wytwarzaną przez lokalnych producentów m.in.: chleby ze starych odmian zbóż, zdrowe owoce i sery kozie.

Wspólne świętowanie integruje naszą powiatową społeczność i zachęca do dobrych działań w przyszłości, zapraszamy zatem na Eko-Piknik już za rok!

Organizatorami imprezy byli Powiat Warszawski Zachodni przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego i Samorządów Gmin: Błonie, Izabelin, Leszno, Teresin oraz firmy Julinek Park. Sponsorami imprezy byli: Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A., PERI Polska, Panattoni, Fanex, Mercedes-Benz EWT Automotive, Mazdom.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

MS 16/2022, 22 września 2022