OŻARÓW MAZOWIECKI

Wystawa plenerowa „Gmina Ożarów Mazowiecki w obiektywie”

Już niedługo „na płocie przy Poznańskiej” zagości wystawa plenerowa o Gminie Ożarów Mazowiecki. Na ekspozycję składa się 50 zdjęć wielkoformatowych z różnych miejsc w gminie. Są to obiekty rekreacyjne, sportowe i turystyczne, które warto odwiedzić, szczególnie w zbliżającym się sezonie wiosenno-letnim.

Chcemy w ten sposób przybliżyć naszą gminę jej Mieszkańcom i wszystkim przejeżdżającym przez nasze miasto tzw. trasą poznańską każdego dnia, a także podnieść atrakcyjność przestrzeni publicznej. Ekspozycja ma też za zadanie zachęcenie Mieszkańców i gości do odwiedzenia ciekawych miejsc, a niektórych odkrycia na nowo. Pokazuje również, jak zmieniała się gmina na przestrzeni lat. Polecamy Park Ołtarzewski i jego okolice, tereny rekreacyjne w Kręczkach, baseny, lodowisko czy Rezerwat Wolica.

Wystawa zostanie odpowiednio oświetlona, co jeszcze doda jej atrakcyjności. Po zakończeniu instalacji planujemy zorganizować wspólny spacer na jej otwarcie, aby opowiedzieć Państwu o gminie i pokazać jej dynamiczny rozwój.

Elżbieta Jastrzębska-Jóźwiak

Zastępca Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego

MS 3/2024, 28 marca 2024