BŁONIE

Powrót autobusów linii 10 i 12 na swoje trasy

Informujemy, że od poniedziałku 21  listopada autobusy linii 12 wróciły na swoją trasę, a autobusy linii 10 wróciły na swoją trasę częściowo: możliwy jest przejazd z Bieniewic do Bramek ulicą Strażacką, przez Dębówkę i Bożą Wolę. Nadal utrzymany będzie objazd odcinka od stacji PKP Witanów do ronda przy szkole – przez osiedle Witanów i ulicą Purzyckiego.

UWAGA! Inwestycje drogowe nie są jeszcze zakończone – nadal trwają prace porządkowe – możliwość przejazdu dotyczy jedynie autobusów komunikacji publicznej.

W związku z częstymi pytaniami o rozkład autobusów Grodziskich Przewozów Autobusowych (linie 10, 11, 12, 13) – przypominamy, że można sprawdzać rozkład oraz rzeczywisty czas przyjazdu autobusu obliczany według odczytu GPS na stronie https://gpa.kiedyprzyjedzie.pl/
oraz w aplikacji Kiedy Przyjedzie? dostępnej do pobrania bezpłatnie. Jest to bardzo przydatna opcja, szczególnie w okresie remontów dróg i wyznaczonych objazdów, kiedy autobusy nie są w stanie ściśle trzymać się rozkładów.

Wszelkie informacje nt. zmian w kursowaniu oraz tabele rozkładów jazdy dostępne są na stronie przewoźnika: https://gpa.grodzisk.pl/rozklad/

UM w Błoniu

MS 20/2022, 24 listopada 2022