KulturaOŻARÓW MAZOWIECKI

KULTURALNE LATO 2021 w Ożarowie Mazowieckim

Już niebawem lato i wakacje, czyli doskonała okazja do aktywnego spędzania wolnego czasu. W lipcu i sierpniu Dom Kultury „Uśmiech” zaprasza do skorzystania z oferty wakacyjnych warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych pt. „Akcja Lato z Uśmiechem 2021” i „Letnia Akademia Seniora” oraz szeregu imprez plenerowych w ramach Ożarowskiej Sceny Letniej.

Akcja Lato z Uśmiechem 2021

W ofercie wakacyjnej Domu Kultury nie zabraknie różnorodnych aktywności skierowanych do dzieci i młodzieży w różnych grupach wiekowych. Pod okiem instruktorów będzie można spędzić czas nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Wśród zaplanowanych zajęć odbędą się warsztaty twórcze, zajęcia umuzykalniające, kreatywne szycie, zajęcia taneczne oraz warsztaty kulinarne. Wszystkie zajęcia z zachowaniem reżimu sanitarnego.


Letnia Akademia Seniora 2021

W czasie wakacji nie zapominamy również o seniorach. „Letnia Akademia Seniora” to nowa propozycja w programie Domu Kultury „Uśmiech”. Zajęcia te będą się odbywać w Centrum Inicjatyw Społecznych „Przy Parku”.

Od 19 lipca do 26 sierpnia seniorzy mogą wziąć udział w fitnessie mózgu, zajęciach z rękodzieła, seniorze wokalnym, teatralnym, seniorze Hollywood oraz biżuterii seniora. Dodatkowo w Domu Kultury odbywać się będą zajęcia taneczne dla seniorów pt. Karuzela Radości. Ilość miejsc ograniczona. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.


Ożarowska Scena Letnia 2021

W tym gorącym okresie Dom Kultury „Uśmiech” zaprasza również na szereg imprez plenerowych w ramach Ożarowskiej Sceny Letniej 2021.

W weekendowe popołudnia lipca i sierpnia każdy znajdzie coś dla siebie. Co nas czeka?

Już na początku naszej przygody z latem, w ramach Ożarowskiej Sceny Letniej wystąpi Kabaret OT.TO. Tydzień później wszystkie dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w pikniku ekologicznym.

Kolejną porcję wrażeń dostarczą dwa koncerty. Podczas pierwszego, w lipcu, usłyszymy utwory Krzysztofa Krawczyka i Zbigniewa Wodeckiego. W sierpniu – podczas koncertu zespołu Trzy Korony 2000 posłuchamy muzyki Czerwonych Gitar i Trzech Koron.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie.


Agnieszka Kowalska, Dom Kultury „Uśmiech”

MS 10/2021, 24 czerwca 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *