POWIAT PRUSZKOWSKISport

Finał Mistrzostw Mazowsza Młodziczek 2020/2021

W weekend 6–7 marca 2021 roku w Nadarzynie, pod patronatem Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego, odbył się Finał Mistrzostw Mazowsza Młodziczek 2020/2021 w piłce siatkowej. Zmagania sportowe młodych siatkarek wszystkim dostarczyły wiele emocji. Ostatecznie reprezentantki powiatu pruszkowskiego, GLKS Nadarzyn, wygrały dwa spotkania, co dało im srebrny medal.

Dwa dni siatkarskich zmagań z pewnością przejdą do historii. Finał Mistrzostw Mazowsza Młodziczek już po raz drugi został zorganizowany w Nadarzynie. Tegoroczne spotkania były niezwykle emocjonujące, a wszystkie drużyny pokazały charakter i prawdziwego ducha walki.

W meczu o złoty medal zwyciężyły siatkarki z Warszawy – MOS Wola Victoria Lubowidz.

Drugie miejsce na podium wywalczył GLKS Nadarzyn.

Brązowy medal zdobyły zawodniczki LTS Legionovia, zaś czwarte miejsce przypadło Atenie Warszawa.

Po intensywnych zmaganiach sportowych wystąpiła Orkiestra OSP w Nadarzynie pod batutą Mirosława Chilmanowicza. Następnie odbyła się ceremonia wręczania nagród, które przekazali: Agnieszka Kuźmińska Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego, Dariusz Zwoliński Wójt Gminy Nadarzyn, Jarosław Miałkowski V-ce Prezes MWZPS, Robert Komornicki Członek Zarządu MWZPS oraz Marta Szulińska Zastępca Dyrektora w Departamencie Sportu Wyczynowego Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!