PIASTÓW

Zakończony II etap przebudowy liceum

Zakończono etap II przebudowy i rozbudowy Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza przy ul. 11 Listopada 2A w Piastowie. Prace dotyczyły budynku „starej szkoły” w ramach których wykonano: rozbiórkę budynku kotłowni z kominem, nowe konstrukcje ścian i stropów parteru i dwóch pięter, nową elewację, nową stolarkę okienną i drzwiową oraz ledowe oświetlenie wewnątrz budynku. W budynku „starej szkoły” zostały wykonane także prace instalacyjne.

Wykonano:

■ instalacje sanitarne: wentylacji, wodno – kanalizacyjne, centralnego ogrzewania i ciepła technologicznego,

■ instalacje elektryczne,

■ instalację odgromową,

■ instalację awaryjną i ewakuacyjną autonomiczną z autotestem,

■ instalację przyzywową i dzwonkową,

■ monitoring przemysłowy CCTV,

■ instalacje fotowoltaiczną.

W ramach robót budowlanych II etapu przebudowy i rozbudowy Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Piastowie, budynek „starej szkoły” posiada nową kotłownię i hydrofornię. Na poziome parteru znajduje się m.in.: sklepik szkolny, pomieszczenia porządkowe, warsztat konserwatora i sala lekcyjna. Na piętrze pierwszym i drugim znajdują się sale lekcyjne dla uczniów oraz toalety. Etap II swymi pracami obejmował również wykonanie boiska zewnętrznego do piłki nożnej i siatkówki wraz ze stanowiskami sędziowskimi i zapleczem.

Wzdłuż ul. Harcerskiej teren uporządkowano i wykonano miejsca parkingowe. Teren przy szkole wyposażono w małą architekturę: ławki oraz stojaki na rowery.

UM Piastów

MS 09/2021, 10 czerwca 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *