Dla mieszkańcówNASZE STRONY

W drodze na zakupy wstąp do PATIO!

Dla majsterkowiczów i hobbystów, zapalonych ogrodników i profesjonalnych ekip budowlanych – każdy z nich w Patio znajdzie coś dla siebie. Szeroki asortyment obejmuje artykuły budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne i ogrodowe w wysokiej jakości i atrakcyjnych cenach.

– Wiemy, jak wymagającym przedsięwzięciem może być budowa lub remont domu. Patio to miejsce, gdzie nasi Klienci mogą znaleźć niemal wszystkie potrzebne narzędzia i akcesoria do budowy, remontu oraz dekoracji domu i ogrodu – od gwoździ, przez zaprawy murarskie aż po profesjonalne elektronarzędzia. Chcemy być blisko naszych Klientów, by nawet w drodze po codzienne zakupy mogli wpaść do naszego marketu po niezbędne akcesoria – mówi Mariusz Barszcz – Członek Zarządu Patio.

Dobre planowanie to klucz do sukcesu budowy czy remontu. Zawsze jednak zdarzy się o czymś zapomnieć lub źle oszacować ilość potrzebnych materiałów. Nie musisz jednak jechać na drugi koniec miasta, by zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz. Patio jest blisko. Planowanie ułatwi Ci też aplikacja Patio, w której znajdziesz aktualną ofertę, atrakcyjne promocje, jako pierwszy będziesz mieć dostęp do najnowszych produktów w korzystnych cenach i sprawdzisz dostępność produktów. Zaoszczędź czas i pieniądze i ciesz się komfortem i wygodą w swoim domu.

Piękny, bezpieczny i funkcjonalny – taki powinien być idealny dom i ogród. Planujesz budowę, szykujesz się do remontu, a może po prostu masz ochotę na nową aranżację swojego wnętrza? W markecie budowlano-dekoracyjnym Patio znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla domu i ogrodu. Na wyciągnięcie ręki. Patio nieustannie rozwija swoją sieć, aby być jeszcze bliżej Ciebie. Teraz możesz wpaść po sąsiedzku i skorzystać z najkorzystniejszych ofert.

Nowy sklep Patio znajduje się przy ul. Warszawskiej 3a w Piastowie (Przy Kauflandzie).


MS 17/2021, 14 października 2021