Dla mieszkańcówPIASTÓW

Twoje zdjęcie dla Świetlnego Piastowa

Nasz świetlny napis PIASTÓW zlokalizowany obecnie przy rondzie u zbiegu ul. Warszawskiej i Al. Wojska Polskiego zostanie poddany wkrótce niezbędnym pracom serwisowym. Korzystając z tej okazji planowana jest także aktualizacja zdjęć, które stanowią jego bardzo ważny element. Zapraszamy Państwa do współpracy przy powstaniu nowego projektu i przekazywania własnych, piastowskich fotografii.

– Chcemy pokazać poprzez zupełnie nowe zdjęcia na napisie, jak wiele zmieniło się w naszym mieście. Zależy nam, aby to właśnie mieszkańcy podzieli się z nami swoimi fotografiami, spośród których jury wybierze najciekawsze, które finalnie zobaczymy na instalacji – mówi Grzegorz Szuplewski, burmistrz Miasta Piastowa.

Dołącz do Świetlnego Piastowa!

Akcja „Świetlny Piastów” to szansa dla każdego amatora fotografii na dołączenie do ww. projektu. Aby wziąć w nim udział wystarczy przekazać 1–5 zdjęć własnego autorstwa przybliżających nasze miasto: życie codzienne, charakterystyczne miejsca, lokalne wydarzenia itp. Po zebraniu materiałów zdjęciowych komisja – złożona z przedstawicieli Urzędu Miasta oraz wykonawcy projektu Firmy Multidekor – dokona selekcji fotografii, które pojawią się na odświeżonym napisie. Autorzy wybranych zdjęć – które trafią na świetlny Piastów – otrzymają podziękowania i upominki ufundowane przez organizatorów akcji.

Termin nadsyłania prac: do 19 września 2021 r.

Konkursowy adres kontaktowy: foto@piastow.pl

Informacje techniczne oraz zasady udziału w akcji są dostępne w regulaminie i jego załącznikach na stronie: https://www.piastow.pl/aktualnosci-specjalne-slider/twoje-zdjecie-dla-swietlnego-piastowa#cnt

Zapraszamy do udziału!

MS 13-14/2021, 5 sierpnia 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *