BŁONIE

Targi Pracy Błonie 2022

W poniedziałek 28 marca w sali kinowej Centrum Kultury w Błoniu odbyły się Targi Pracy Błonie 2022. Skierowane były do osób poszukujących pracy. Z uwagi na wydarzenia ostatniego miesiąca największą grupę uczestników stanowiły osoby przybyłe z Ukrainy.

W Targach wzięło udział jedenastu wystawców, w tym Powiatowy Urząd Pracy, agencja pracy, firmy produkcyjne i logistyczne.

Przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy oprócz prowadzenia stoiska z ofertami pracy, zorganizowali również spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego wyjaśniano różne kwestie związane z zatrudnianiem pracowników z Ukrainy.

Z sygnałów zwrotnych jakie otrzymujemy od pracodawców wynika, że każdym stoiskiem zainteresowanych było około 30-40 osób, pozyskano wiele kontaktów, co do których jest szansa, że zaowocują podpisaniem umowy.

Wystawcy deklarują też chęć udziału w kolejnej edycji Targów, która – patrząc na zainteresowanie i pozytywny odzew – z pewnością się odbędzie.

Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Błoniu ogłasza przetargi ustne nieograniczone (licytacja) na stawkę miesięcznego czynszu za m2 najmu pawilonów użytkowych znajdujących się na terenie Targowiska Miejskiego przy ul. Targowej 3 w Błoniu.

Przetargi odbędą się w dniu 11 kwietnia 2022 r. o godz.: 10:00, 11:30 i 13:00 w sali konferencyjnej, ul. Rynek 6 w Błoniu.

Szczegóły ogłoszenia na stronie www.bip.blonie.pl

MS 5/2022, 7 kwietnia 2022