Stwórz świąteczną atmosferę z Patio

Chcesz stworzyć magiczną, świąteczną atmosferę w swoim domu? W Patio znajdziesz wspaniałe dekoracje i akcesoria, z którymi przywołasz klimat świąt!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, to najwyższy czas, by pomyśleć o prezentach i świątecznych dekoracjach! Może w tym roku przygotujesz je samodzielnie? W Patio znajdziesz produkty i akcesoria, które mogą Ci to ułatwić. Postaw na święta DIY!

Rustykalny, a może minimalistyczny skandynawski styl? Decyzja należy do Ciebie! Dopasuj ozdoby do swojego charakteru i wnętrza. Piękną i prostą do stworzenia dekoracją może być zielony stroik, który położysz na wigilijnym stole lub powiesisz na drzwiach wejściowych. Wystarczy kilka świerkowych gałązek, szyszek, owoców jarzębiny lub ognika, wstążki i mocny sznurek lub klej na gorąco. 

Wśród świątecznych ozdób nie może zabraknąć lampek choinkowych. To one tworzą niezwykły przytulny klimat, z którym kojarzą nam się mroźne grudniowe wieczory. W ofercie Patio znajdziesz ledowe kurtyny świetlne sterowane pilotem – nie ograniczaj się tylko do świątecznego drzewka! Połącz je z własnoręcznie stworzonymi zielonymi girlandami.  

Za pomocą lampek możesz też stworzyć oryginalne ozdoby, które dodadzą wnętrzu charakteru. Umieść różnokolorowe lampki led w pustych butelkach i ustaw je na parapecie. Lampki ledowe są wytrzymałe i nie nagrzewają się, masz więc gwarancję, że Twoje ozdoby będą zachwycać dłużej. 

Daj się ponieść wyobraźni
i stwórz magiczne święta… po swojemu!

Nowy sklep Patio znajduje się w Piastowie przy ul. Warszawskiej 3a (Przy Kauflandzie).


MS 20/2021, 25 listopada 2021