URSUS

Miejsce przyjazne Seniorom

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Pani Agnieszka Kołaczek – specjalistka protetyki słuchu w Gabinecie Modelowania Słuchu w warszawskiej dzielnicy Ursus, przy ul. Kolorowej 19, została laureatką Konkursu „Miejsce Przyjazne Seniorom” w edycji 2023.

Uroczyste wręczenie certyfikatów odbędzie się 27 maja 2024 r. o godz. 14.30 w Teatrze Syrena przy ul. Litewskiej 3 w Warszawie (Śródmieście).

Idea Konkursu

Organizatorami konkursu „Miejsce Przyjazne Seniorom” są: Warszawska Rada Seniorów, dzielnicowe rady seniorów oraz Miasto Stołeczne Warszawa. Ze strony Miasta konkurs realizuje Biuro Pomocy i Projektów Społecznych, Zespół Realizacji Polityki Senioralnej.

Głównym celem akcji jest wyróżnienie i promowanie: instytucji, przedsiębiorstw, organizacji oraz wydarzeń cyklicznych realizowanych na terenie m.st. Warszawy, które są otwarte na potrzeby osób starszych. Promowane są miejsca bez barier architektonicznych, oferujące atrakcyjne i praktyczne dla seniorów zniżki oraz ulgi. Jakość świadczonych usług (płatnych i bezpłatnych) wychodzi poza standardową komunikację z konsumentem i opiera się na zrozumieniu potrzeb osób starszych. Potencjalni laureaci to przede wszystkim miejsca, gdzie senior jest traktowany godnie, z należytym dla jego wieku szacunkiem oraz wyrozumiałością. Ważne jest, aby personel był przeszkolony i poinformowany o tym jak komunikować się z seniorami. Uprzejmość i chęć rozwiazywania problemów, choćby poprzez udzielanie prawdziwych i szczegółowych informacji jest kluczowa.

Ideą konkursu jest zmienianie świadomości społeczeństwa, instytucji i biznesu poprzez promowanie pozytywnego pro-seniorskiego podejścia, poprzez wyróżnianie tych placówek, które w swojej działalności spełniają wymienione kryteria. (Źródło: https://wrs.waw.pl/misja-mps/)

Jednocześnie chcielibyśmy wyrazić naszą ogromną wdzięczność wszystkim naszym pacjentom z Modelowania Słuchu za okazane zaufanie. To właśnie dzięki Państwu, Państwa opiniom i wsparciu mogliśmy osiągnąć ten sukces. Państwa satysfakcja i zadowolenie są dla nas najcenniejszym dowodem na to, że nasze starania są doceniane i mają realny wpływ na poprawę jakości życia seniorów.

Dziękujemy za wspólną drogę i obiecujemy kontynuować nasze wysiłki, aby nadal tworzyć miejsce, które jest przyjazne i otwarte na potrzeby każdego seniora.

Zapraszamy do naszego gabinetu.

Warszawa Ursus, ul. Kolorowa 19, lok. 146, pn.–pt. 8:00 – 16:00 | dojazd: 177, 191, 517 | tel. 609 624 525

MS 5/2024, 23 maja 2024