DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS,
miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, 
gminy OŻARÓW MAZOWIECKI, gminy BRWINÓW

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Tegoroczny finał WOŚP w Piastowie

Już od rana 31 stycznia na ulice słonecznego Piastowa wyruszyło 59 wolontariuszy-bohaterów. Zasłużyli na takie określenie nie tylko ze względu na piękne serca niosące pomoc, lecz również kolorowe, wośp-owe flago-peleryny, dzięki którym nie dało się ich nie zauważyć.

Wspaniali wolontariusze na ulicach nie byli jednak jedyną atrakcją finałowej niedzieli. „Warsztatownia I mniej Więcej” wspomogła sztab Hufca ZHP Piastów poprzez poprowadzenie transmisji na facebook-u, gdzie oglądający rozgrzali się podczas zumby, wzruszyli widząc występy przedszkolaków, nauczyli nowych umiejętności przy różnorodnych warsztatach, a także rozbawili przy pokazie iluzji. Transmisję wciąż można obejrzeć na facebook.com/piastowwosp.

Przygotowaliśmy coś również dla miłośników czytania. W Miejskim Ośrodku Kultury mieszkańcy mogli wymienić przeczytane książki na nowe przy stoisku Półki do Spółki.

Piastowianie mogli również nabyć masę ciekawych przedmiotów, bonów i voucherów podczas licytacji na allegro.

Pod koniec dnia dzielna komisja licząca przebierała rękami w celu podsumowania pracy wykonanej przez wolontariuszy.

Na moment pisania tego artykułu w samym Piastowie zebrane zostało aż 67 374,98 zł, co stanowi nowy rekord! A to jeszcze nie koniec, ponieważ niektóre licytacje wciąż trwają.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Do końca świata i jeden dzień dłużej.

MS 02/2021, 18 lutego 2021