DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

• Odsłon łącznie: 0
facebook

URSUS. Sportowe sukcesy na macie i na lodowisku

XXXVIII MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW KARATE WKF – karate olimpijskie

W zawodach wystartowało 150 zawodników z 40 klubów. Zawodnicy z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Shotokan zaprezentowali się z wyśmienitej strony, o czym świadczy pierwszy seniorski medal. Nasi karatecy wywalczyli brąz w kata drużynowym w składzie Łukasz Sulejczak, Jakub Koryczan, Krzysztof Niedolistek. Ponadto zawodniczka z naszego lokalnego klubu Agata Boguska zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Seniorów w kumite drużynowym oraz brąz w drużynie kata z drużyną Harasuto Łódź. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Shotokoan zdobyło ostatecznie 16 miejsce w klasyfikacji medalowej. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom oraz trenerom.