DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

WYBORY SAMORZĄDOWE
21 października 2018 r.

Ursusowska Liga Piłki Nożnej– Wiosna 2017

Drużyna OCHOTA
– I miejsce w I lidze Ursusowskiej Ligi Piłki Nożnej
I LIGA

W I lidze rozgrywki osiągnęły półmetek. Bardzo dobrą postawę prezentują zawodnicy z  drużyny Ochota, co aktualnie pozwala na im na satysfakcję bycia liderem rozgrywek. Kroku starają się jej dotrzymać Hiszpanie, którzy mają trzy punkty mniej. W dobrej sytuacji również są Wicemistrzowie Pucharu Burmistrza 2017, którzy mają komplet zwycięstw, ale rozegrali dwa mecze mniej, choć w maju mają trudnych przeciwników. Na tym etapie poniżej oczekiwań plasuje się drużyna Sparty oraz obecny mistrz ULPN, czyli drużyna Furious Pigeons.

II LIGA

W drugiej lidze prym wiedzie spadkowicz z I ligi, czyli drużyna Drim Tim. Jako jedyna ma komplet zwycięstw. Obecnie w walce o awans liczy się również drużyna Gramynaawans. Tabelę zamykają drużyny Wiki Team oraz Regional Acf. Pamiętajmy, że w II lidze grają drużyny reprezentujące wyrównany poziom i tak naprawdę dużo może się jeszcze zmienić w układzie tabeli, bo do końca rozgrywek pozostało jeszcze pięć kolejek.

III LIGA – grupa żółta

Grupie żółtej przewodzi drużyna Rekiny Biznesu, która z kompletem zwycięstw pewnie zmierza do wygrania końcowej klasyfikacji. Wydaje się, że jedyną drużyną, która może im pokrzyżować plany jest ekipa FC Drewniaki z najlepszym strzelcem w składzie. Pozostałe drużyny raczej będą rywalizować o utrzymanie w III lidze, a utrzymują się tylko ekipy z miejsc od drugiego do piątego. Pozostałe spadają do IV ligi.

III liga – grupa niebieska

Grupa niebieska wydaje się mieć faworyta do awansu do II ligi, a jest nim drużyna Włochowski Szpont. Jako jedyni mają komplet zwycięstw. Być może do walki o awans włączy się jeszcze drużyna Podaj Wynik oraz WPR. Ostatniego słowa nie powiedziała jeszcze drużyna Sudany Football Club. Pozostałe drużyny raczej będą grały o utrzymanie, chyba, że któraś niespodziewanie eksploduje formą. Warto odnotować fakt, że po oddaniu dwóch walkowerów z rywalizacji została wycofana drużyna Niedogazowani. „Plaga kontuzji wyklucza nas z kontynuowania rozgrywek” oznajmił kapitan drużyny.