DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

21 października 2018 r.

URSUS Warszawa kontra WIDZEW Łódź

Traktorki remisują przed własną publicznością

W sobotę 22 kwietnia 2017 r. o godzinie 15.00 Traktorki podejmowały na własnym boisku przy S3 łódzką ekipę. Spotkanie zgromadziło sporą rzeszę kibiców. Pogoda dopisywała więc wszyscy z utęsknieniem czekali na dobry spektakl.
Tuż przed meczem został zaprezentowany nowy hymn naszej drużyny. Gościem honorowym był prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, który sympatyzuje drużynie z Łodzi. Wszyscy oczekiwali dobrej gry i gradu goli. Na bramki trzeba było jednak poczekać do drugiej połowy. Goście w 70 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Piotra Okuniewicza, który wykorzystał zamieszanie pod bramką „Traktorków”. Trzeba jednak przyznać, że dawno nie widzieliśmy tak dzielnie walczącego i dobrze grającego Ursusa w tym roku, co przerodziło się w wyrównującą, samobójczą bramkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, lecz kibice nie mogli narzekać na brak emocji.