DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

facebook

WYBORY SAMORZĄDOWE
21 października 2018 r.

Słabe otwarcie „Anprela”

W sobotę 26 sierpnia o godzinie 16:30 w Nowej Wsi odbyło się pierwsze, oficjalne spotkanie na nowo powstałym boisku przy ul. Głównej 96. Zespół gospodarzy Anprel Nowa Wieś podejmował na własnym stadionie drużynę MKS II Piaseczno.

Gospodarzom pierwszym udało się wyjść na prowadzenie lecz dosłownie minutę później drużyna z Piaseczna wyrównała, po pięknym uderzeniu z główki. Na kolejną bramkę również nie musieliśmy długo czekać i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla przyjezdnych.

Po zmianie stron goście podwyższyli wynik na 3:1 co pozwoliło im  na spokojne kontrolowanie przebiegu spotkania.  Gospodarze jednak starali się odrobić straty i byli całkiem blisko, ponieważ na dziesięć minut przed końcem udało im się zdobyć bramkę kontaktową. Próbując odrobić starty i wyrównać wynik zespół z Nowej Wsi rzucił się do ataku, co niestety poskutkowało kontrą  w ostatnich minutach i spotkanie zakończyło się wynikiem  4:2 dla drużyny z Piaseczna. Mimo niekorzystnego rezultatu kibice podziękowali drużynie za walkę do samego końca.

Bramki dla Anprela strzelili: Dawid Kozłowski  oraz Dominik Stawski.

Otwarcie sezonu nie należy dla zespołu z Nowej Wsi do udanych, w pierwszej kolejce na wyjeździe doznali dotkliwej porażki aż 0:6 z Okęciem Warszawa i aktualnie zajmują przedostatnią pozycję w tabeli A klasy. Liderem tabeli jest Laura Chylice.