DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Prywatna opieka medyczna to inwestycja w zdrowie!


Długie kolejki czy kilkumiesięczne oczekiwanie na wizytę? To tylko nieliczne problemy, z którymi codziennie zmagają się tysiące Polaków, chcących zatroszczyć się o własne zdrowie. Dobrym rozwiązaniem może okazać się abonament medyczny, czyli prywatna opieka medyczna. Co to jest i dlaczego warto wybrać taki sposób leczenia, wyjaśniają eksperci z Centrum Medycznego Św. Franciszka w Warszawie.

Zdrowie to podstawa dobrego samopoczucia, wiedzą to zarówno dzieci, jak i dorośli. Kiedy zaczyna się pogarszać, tracimy chęć i motywację do działania. Przeciągające się terminy wizyt u specjalistów odbierają siły. Odpowiedzią na ten problem może okazać się abonament medyczny, na przykład ten oferowany przez Centrum Medyczne Św. Franciszka. Pacjent korzystający z prywatnej opieki medycznej oszczędza czas, bo nie musi już czekać kilku miesięcy na wizytę i diagnostykę, ma również dostęp do lekarzy z różnych dziedzin i badań laboratoryjnych. Centrum Medyczne Św. Franciszka oferuje swoim klientom dostęp aż do 21 specjalizacji – kardiologia, ortopedia czy okulistyka. Dodatkowo współpraca z ośrodkami medycznymi z całej Warszawy umożliwia pacjentom korzystanie z  wizyt najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Taki proces diagnostyki i leczenia pozwala szybko wrócić do zdrowia i cieszyć się dobrym samopoczuciem przez długi czas.

Jak tłumaczą eksperci z Centrum Medycznego Św. Franciszka : „Naszym klientom oferujemy kompleksowy zakres usług, od profilaktyki, przez opiekę specjalistyczną, zaawansowaną szybką diagnostykę, po rehabilitacje. Zależy nam, by inwestycja w zdrowie przynosiła oczekiwane korzyści. Spoczywa na nas duża odpowiedzialność – zdrowie pacjenta, dlatego staramy się zapewnić opiekę medyczną zawsze na najwyższym poziomie. Grono zadowolonych pacjentów motywuje nas do dalszego rozwoju.”

Prywatna opieka medyczna to przede wszystkim zaoszczędzony czas i wygoda. Warto przekonać się o tym samemu. Centrum Medyczne Św. Franciszka zaprasza zainteresowanych na konsultacje.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.cmsf.pl n pod numerem tel. 507 525 455.

MS 3/2018, 8 lutego 2018 r.