DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

WYBORY SAMORZĄDOWE
21 października 2018 r.

Nowy sezon Traktorków

Po wakacjach i miesięcznych przygotowaniach do sezonu 2017/2018 zespół seniorów KS Ursus przystąpił do rozgrywek III ligowych.

W klubie doszło do kilku zmian kadrowych – do klubu powrócił Piotr Ćwik, który spędził rok w Polonii Warszawa, a z Traktorkami pożegnał się były już kapitan zespołu Grzegorz Skowroński, który wyjeżdża za granicę. Do klubu przyszedł: Paweł Wolski (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Maksymilian Vogtman (Hutnik Warszawa), Damian Ślesicki (Legionovia Legionowo), Łukasz Stanisławski (Dolcan Ząbki) oraz Kacper Winiarek (Varsovia Warszawa). Natomiast z klubu odeszli: Mariusz Selerski (Huragan Wołomin), Wiktor Kupiec (?), Maciej Ofmański (Dolcan Ząbki) i Piotr Maślanka (Polonia Warszawa).

W pierwszej kolejce nasz zespół zmierzył się na wyjeździe z Pelikanem Łowicz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ursusa, a jedyną bramkę w tym meczu zdobył Przemysław Sztybrych.

Kolejnym rywalem był zespół Polonii Warszawa, który pokonał nas zespół 0:3 i odniósł pewne zwycięstwo w „derbach” Warszawy.

W ramach 3 kolejki rozgrywek III Ligi grupy 1 w niedzielne popołudnie 20 sierpnia Traktorki zmierzyły się na wyjeździe z ŁKS Łomża. Mecz zakończył się zwycięstwem Ursusa 2:1.

MS 13/2017, 24 sierpnia 2017