DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

facebook
***Kolejne wydanie już 22 lutego 2018***Kolejne wydanie już 22 lutego 2018***Kolejne wydanie już 22 lutego 2018***

Iskra pomimo walki przegrywa

z drużyną z Wyszkowa

W minioną sobotę na wyszkowskiej hali miejscowy Camper podejmował warszawską Iskrę. Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonym kibicom, a jedynymi niezadowolonymi po jego zakończeniu byli stołeczni siatkarze, którzy z Wyszkowa nie wywieźli żadnego punktu do ligowej tabeli.

Mecz rozpoczął się od równorzędnej walki obu zespołów. Drużyna Iskry dobrze broniła ataki przeciwników, jednakże to zawodnicy Campera podbijali więcej, wręcz niemożliwych do obronienia, piłek. Równa walka trwała do stanu 15:16, kiedy to wyszkowska drużyna zdobyła w jednym ustawieniu 4 punkty z rzędu i utrzymała tę przewagę do końca seta, który zakończył się wynikiem 25:19.

Drugi set zaczął się podobnie jak pierwszy – wyrównana walka i dużo obron. W tej odsłonie siatkarze Iskry mieli problem ze skończeniem ataku, a gracze gospodarzy bezlitośnie to wykorzystywali kończąc kolejne kontrataki. Iskra nie mogła znaleźć lekarstwa na fenomenalnie broniących przeciwników i w tym secie uległa 25:13.

Ostatni set był najbardziej wyrównany. Żadna z drużyn nie umiała sobie wypracować więcej, niż dwa punkty przewagi. W tym secie również można było zobaczyć bardzo dobrą grę w obronie obu zespołów. W końcówce seta zawodnicy Iskry zrobili 2–3 niewymuszone błędy, które w ostatecznym rozrachunku spowodowały zwycięstwo gospodarzy 27:25 i w całym meczu 3:0.

KS Camper Wyszków      3:0      UKS Iskra Warszawa

(25:19, 25:13, 27:25)

Skład Iskry: Bereza, Bartosiewicz, Kasperek, Korczyński, Ryczek, Witkowski, Koźbiał(L) oraz Makowski, Romanowski i Domański

Rewanż zaplanowany jest na
poniedziałek 13 marca o godzinie 20:30

w hali przy ul. Orłów Piastowskich w Warszawie.

Mając w pamięci ciekawy sobotni mecz obu drużyn, możemy zapewnić, że na warszawskiej hali będzie można obejrzeć bardzo dobre sportowe widowisko.