DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Historyczny sukces juniorów KS Ursus z rocznika 2002

Na wiosnę „Traktorki” z rocznika 2002 zagrają w Centralnej Lidze Juniorów. Będą mieli możliwość gry z najlepszymi drużynami z Polski i rywalizować o mistrzostwo na szczeblu krajowym.

Młodzi piłkarze Ursusa wygrali swoją ligę i w barażach o CLJ zmierzyli się w dwumeczu z drużyną ŁKS Łódź. W pierwszym meczu w Warszawie prowadzili już 2:0, po dwóch bramkach Patryka Kozłowskiego, jednak ostatecznie ulegli rywalowi 2:3. Mało kto wierzył, że w rewanżu dadzą radę pokonać łódzką drużynę na wyjeździe.

Podopieczni trenera Michała Pulkowskiego sprawili jednak wspaniałą niespodziankę i pokonali ŁKS 2:0, a bramki zdobyli Wiktor Skoczylas i Antoni Kozyra. Tak więc historyczny awans stał się faktem i na wiosnę na stadion w Ursusie będą przyjeżdżać najlepsze drużyny w kraju, walczące o Mistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej.

Awans wywalczyli: Wojciech Grabarek, Wojciech Kucharski, Jan Kozłowski, Yegor Matsenko, Bartosz Paciorek, Konrad Śliwiński, Maksymilian Krużmianowski, Maciej Sociński, Piotr Szeptycki, Jakub Grabiak, Krystian Jabłoński, Michał Kaniewski, Antoni Kozyra, Jan Kwiatkowski, Kacper Mackiewicz, Bartosz Małczak, Wiktor Skoczylas, Jakub Skoczylas, Bartosz Suchora, Jakub Suchora, Maciej Zadroziński, Patryk Łabędzki, Patryk Kozłowski. Asystentem trenera Pulkowskiego jest Arkadiusz Szulc.

MS 22/2018, 20 grudnia 2018

Fot. KS Ursus 2002