DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS,
miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, 
gminy OŻARÓW MAZOWIECKI, gminy BRWINÓW

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Biorytm Sklep Zielarsko-Medyczny

... powstał z pasji do naturalnych metod leczenia oraz z chęci pomocy osobom pragnącym poprawić swój sposób życia i właściwego odżywiania.Moim celem jest również pomoc osobom przewlekle chorym, danie im nadziei na lepsze życie poprzez przekazywanie zdobywanej w ciągu wielu lat wiedzy.

Jestem dyplomowanym zielarzem-fitoterapeutą oraz irydologiem. Ukończyłam również szkołę medyczną, po której pracowałam z osobami niepełnosprawnymi, dlatego też jestem wyczulona na pomoc właśnie osobom najbardziej potrzebującym. W swojej pracy staram się być uśmiechnięta i w sposób profesjonalny podchodzić do każdego człowieka. Wiem, jak bardzo ważne jest wsparcie psychiczne ofiarowane chorującym od wielu lat albo walczącym z nowotworem, dlatego zawsze mogę pomóc na tyle, na ile pozwoli mi zdobyta wiedza i doświadczenie. Ważne jest, by się nigdy nie poddawać, tylko szukać najlepszych rozwiązań.

W sklepie oprócz ziół znajdą Państwo: soki 100%, syropy, miody, pyłki, przyprawy, oleje nieoczyszczone, olejki eteryczne, kosmetyki, maści i produkty lecznicze dostępne bez recepty, oraz wiele innych produktów.

Zapraszam do sklepu i jednocześnie, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym złożyć wszystkim mieszkańcom Ursusa i okolic zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, aby następny rok sprzyjał w zdrowiu i dał nadzieję na lepsze.

Sklep zielarsko-medyczny BIORYTM

Monika Grocholska

ul.Wojciechowskiego 33, pawilon 51

Warszawa (Ursus Niedźwiadek)

tel. 506-961-480

MS 22-23/2019, 12 grudnia 2019