DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Natalia i Gracjan – roztańczone Pruszkowskie Talenty

Natalia Woźniak i Gracjan Rumiński z PRUSZKOWA uwielbiają taniec, są uczniami piątych klas szkół podstawowych

Można pozazdrościć świadomości życiowego celu i zapału do ciężkiej pracy u tych utalentowanych 10-latków, których pasją jest taniec. Natalia Woźniak i Gracjan Rumiński, to uczniowie klas piątych szkół podstawowych. Dzielnie potrafią godzić czas na naukę i zamiłowanie do tańca.  Wspólnie trenują już dwa lata i nic nie jest w stanie ich zniechęcić do chodzenia na treningi. Kilkanaście godzin tygodniowo spędzają w szkole tańca Dance Imperium w Pruszkowie ćwicząc pod okiem wspaniałych, doświadczonych trenerów. Margarita i Szymon Kuliś to trenerzy tańców standardowych, a Alexandra Konstantinova i Paweł Tekiela – latynoamerykańskich.

Treningi odbywają się nie tylko w Pruszkowie. Aby pobierać nauki od najlepszych – dzieci wyjeżdżają również na obozy oraz szkolenia organizowane nie tylko w Polsce, ale i za granicą, a wysiłek oraz ciężką pracę przekuwają we wspaniałe efekty na parkiecie.

Najmłodsi w finale. Na Mistrzostwach Polski Dzieci i Juniorów w Elblągu (czerwiec 2018) oraz w Wałbrzychu – Sudeckie Perły 2018 (listopad 2018) Natalia i Gracjan dostali się do finału jako najmłodsza para. W najbliższym czasie, jako jedyne 10-latki w Polsce, dzieci zostaną przeklasyfikowane do kat. 10–11C.

Już wkrótce odbędzie się kolejny turniej – tym razem na Litwie. Trzymamy kciuki! A jak dowiedzieliśmy się od mamy Gracjana – p. Karoliny Rumińskiej – przyszłorocznym celem roztańczonej pary będzie podium na Mistrzostwach Polski.

Życzymy im samych sukcesów!

MS 20/2018, 22 listopada 2018