DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS,
miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, 
gminy OŻARÓW MAZOWIECKI, gminy BRWINÓW

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook


Symbol 2019

Miasto Piastów po raz kolejny zostało nagrodzone „Symbolem Polskiej Samorządności 2019” Nowa Generacja Usług Publicznych. To wyróżnienie przyznawane przez „Monitor Biznesu”.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorowane są te firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Wyróżnione marki i instytucje zdaniem organizatorów symbolizują jakość zarządzania i działania.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu, Kapituła Symbolu to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Ich ogromna świadomość rynku sprawiają, że Symbol plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce.

– Symbol to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów – zaznaczają organizatorzy konkursu.

– Chcemy nagradzać firmy, przedsiębiorstwa, instytucje i samorządy, które działając na swoich lokalnych rynkach charakteryzują się najwyższą jakością zarządzania, innowacyjnością, sprawnością w pozyskiwaniu i dysponowaniu środkami unijnymi, dbałością o ekologię, ale nade wszystko o szeroko pojęte dobro mieszkańców – podkreślają organizatorzy plebiscytu.

Symbol 2019 jest programem prowadzonym od 8 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

W imieniu piastowskiego samorządu nagrodę odebrał Zastępca Burmistrza Miasta Piastowa Przemysław Worek podczas uroczystej gali w Katowicach.

MS 19/2019, 24 października 2019