DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

• Odsłon łącznie: 0
facebook

UTS Akro-Bad wicemistrzem polski!

Mistrzostwa Warszawy Juniorów w akrobatyce sportowej

W dniu 15 września 2018 r. w klubie UTS Akro-Bad przy ul. Sosnkowskiego 3, odbyły się Mistrzostwa Warszawy Juniorów w akrobatyce sportowej.

Zespoły z Ursusa w każdej rozgrywanej kategorii zdobyły tytuły Mistrza Warszawy, oraz Wicemistrza Warszawy.

W kategorii trójki kobiet I miejsce zajęły: Katarzyna Pszczółkowska, Karolina Kawalec, Monika Siwołowska, II miejsce: Gabriela Podleś, Małgorzata Świderek, Julia Rybicka, III miejsce: Katarzyna Błesznowska, Maria Kalata, Maja Mickiewicz.

W kategorii dwójki mieszane: I miejsce Mikołaj Wołoszyn, Ewelina Żuk; II miejsce Kajetan Olędzki, Martyna Żaboklicka.

W dwójkach męskich I miejsce zdobyli Tomasz Woźniczak i Maciej Banaś.

W dwójkach kobiet II miejsce zajęły Nadia Jasińska, Wiktoria Winter.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Zielonej Górze

W związku z wspaniałymi startami zawodników, w weekend 22–23 września 2018 r. akrobaci wzięli udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Zielonej Górze. Drużynowo nasz klub zdobył wicemistrzostwo Polski!

W kategorii trójki kobiet Katarzyna Pszczółkowska, Karolina Kawalec, Monika Siwołowska zdobyły również Wicemistrzostwo Polski, natomiast Maja Mickiewicz, Kasia Błesznowska, Marysia Kalata zdobyły 5 miejsce, a pierwsze w swojej kategorii wiekowej. Ponadto dwójka kobiet Nadia Jasińska, Wiktoria Winter zdobyły brązowy medal. W kategorii dwójek mieszanych Mikołaj Wołoszyn i Ewelina Żuk zdobyli 4 miejsce, a tuż za nimi uplasował się zespół Kajetan Olędzki oraz Martyna Żaboklicka.

Serdeczne gratulacje dla zawodników oraz trenerów Natalii Piróg – Mariusza Wieczorka i Kazimierza Prędkiego!